lesson

Thai, Shiatsu, Selülit ve Klasik Masaj Eğitim Paketi

star
star
star
star
star
schedule 240 አፍታ
ሞጁሎች
ስለ


İnsanları fiziksel olduğu kadar ruhsal yönden de rahatlatan, birçok değişik tekniklerle sistemli şekilde uygulanan dokunuşların ve sıvazlamaların oluşturduğu terapiye masaj denir.

Masaj daha zinde olabilmenin, iyi bir sağlık seviyesine ulaşmanın ve bunu korumanın en kolay yoludur. Ağrıyan bölgemizi ovalayarak rahatlatmak doğduğumuz andan itibaren içimizde var olan bir davranıştır. Masajın temeli olan sempati ve temas birleştirilerek uygulanan yaklaşımın genel sağlık üzerindeki etkileri saymakla bitmez. Masaj, yapılan kişinin sağlığı üzerinde oldukça fazla pozitif etkiye sahiptir. Kan dolaşımını iyileştirir, sindirime yardımcı olur, lenf sistemini uyararak atık ürünlerin taşınmasını hızlandırır. Bu faydalar, masajın psikolojik faydaları ile birleşince birçok ilacın sağlayamayacağı katkıyı sağlamaktadır.

Masaj bir el sanatıdır onun içindir ki olgunlaşabilmek ve başarıyı yakalayabilmek doğru eğitimden geçer.

timer

ኮርስ/ስልጠና ተሳተፍ

የኮርሱ ዝርዝሮች መዳረሻ

ከመዝገቡ ውስጥ ትምህርቶች
8000.00 ₺4150


ለዝርዝር መረጃ::
Editörün notu; Değerli kursiyerimiz, eğitim programlarımızda sizin kişisel gelişiminize, değer verdiğimizi bilmenizi isteriz. Biz eğitim sürecini tamamlamayan kullanıcılarımıza sertifika vermiyoruz. Ayrıca satın almak istediğiniz eğitimin doğru kuruluş tarafından sertifikandırılmasının öneminin farkındayız. Günde yüzlerce kişinin farklı firmalardan eğitim sürecini tamamlamadan satın aldıkları sertifikalarının iptal edildiğine şahitlik ediyor ve bu durumdan hüzün duyuyoruz. Bu doğrultuda ihtiyaç duyduğunuz sertifikanızın daha sonra iptal edilmemesi için eğitimi olmayan sertifika programlarına hayır deyiniz.

Üniversite onaylı belgenizi e-Devlet aracılığı ile doğrulayabilirsiniz. 

https://www.turkiye.gov.tr/belge-dogrulama 

Aşağıdaki sertifika kursiyerimizden izin alınarak paylaşılmaktadır, e-Devlet aracılığı ile sorgulayarak geçerliliğini kontrol edebilirsiniz.


Sertifika tercümanlık hizmeti alınabilir anlaşmalı olduğumuz Antalya Aspendos Tercümanlık tarafından 175 TL hizmet bedeli karşılığında sağlanabilmektedir. Noter onayı gereken tercümanlık hizmeti çeviri ile beraber  750 TL hizmet bedeli karşılığında sağlanabilmektedir.

Çeviri hizmeti fiyatları temsilidir değişiklik gösterebilir, fikir amaçlı sunulmuştur.  Detaylı fiyat için lütfen bilgi alınız. 

ግምገማዎች
4.9
star star star star star
star star star star star
star star star star star_border
star star star star_border star_border
star star star_border star_border star_border
star star_border star_border star_border star_border
የኮርስ ሞጁሎች
Thai Masajı

ትምህርቶች
  • check Thai Masajı

ከመዝገቡ ውስጥ ትምህርቶች
0.00 ₺0


Shiatsu Masajı

ትምህርቶች
  • check Shiatsu Masajı

ከመዝገቡ ውስጥ ትምህርቶች
0.00 ₺0


Klasik Masaj

ትምህርቶች
  • check Klasik Masaj

ከመዝገቡ ውስጥ ትምህርቶች
0.00 ₺0


Boyun Masajı

ትምህርቶች
  • check Boyun Masajı

ከመዝገቡ ውስጥ ትምህርቶች
0.00 ₺0


Kol Masajı

ትምህርቶች
  • check Kol Masajı

ከመዝገቡ ውስጥ ትምህርቶች
0.00 ₺0


Selülit Masajı

ትምህርቶች
  • check Selülit Masajı

ከመዝገቡ ውስጥ ትምህርቶች
0.00 ₺0